KURUMSAL

Hakkımızda

 

 

20 yıldır üniforma sektörünün önde gelen firmalarından olan Zafer İş Elbiseleri, bugüne kadar personel üniformalarında Prestij ve estetiği bir araya getirerek çizgisini yine her türlü yeniliğe açık çağdaş standartlardaki üretimiyle sizlere  uzun yıllar hizmet etmenin mutluluğunu yaşamakta ve yaşatmaktadır. Kurulurken ilke edindiğimiz kalite, fiyat ve zaman üçlümüzün, en iyi uyumunu yakalamakta, gelişen teknolojinin getirdiği yeniliklere uyabilmenin en uzman kadro ile çalışmakla mümkün olabileceği bilincindeyiz.


En seçkin, seçiminde titiz, ihtiyaçlara kesin cevap arayan, zamanlamaya ve uygun fiyata önem veren kuruluşlara hizmet vermek bizim için ayrı bir zevk olacaktır. Tekstil Promosyonu, Personel üniformaları ve iş elbiseleri konusunda aklınıza gelenlere yenilerini eklemek yeni tasarımlar üretmek bizim işimizdir. Size hizmetin en iyisini verebilmemiz için tüm detayların karşılıklı görüşülerek karara varılması, sizin istediğiniz fiyata ulaşabilmemiz için bu açıdan önem taşımaktadır. Birlikte çalışmak umuduyla işlerinizde başarılar diler, gülümseyen yüzler görmek dileğiyle...


MİSYONUMUZ;
Kalitemizden ve müşteri memnuniyetimizden hiç bir ödün vermeden ithal ve yerli standartlardaki en iyi ürünlerinizi makul fiyat ve hızla temin koşullarıyla anında müşterilerimize sunmak ana Misyonumuzun temel unsurudur.


VİZYONUMUZ;
Beklentilerin üstünde müşteri sadakatini kazanarak müşteri ilişkilerimizi geliştirmek hızlı kaliteli ürün yelpazemizle yeni teknolojik gelişmeleri de baz alarak ürün kalitesini dengede tutmak yetenekli ve tecrübeli personeliyle sizlere güvenilir ve saygın tanınan firmalar arasında yerini almak vizyonumuzun ana unsurudur.